Akif İnan Mah. 5022. Sk. No:3 Kat:3 Onikişubat / Kahramanmaraş info@marjinalpsikoloji.com 0552 792 52 46

İletişim Bilgileri

  • Akif İnan Mah. 5022. Sk. No:3 Kat:3 Onikişubat / Kahramanmaraş
  • info@marjinalpsikoloji.com
  • 0552 792 52 46

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mehmet Ali Genç

Merhaba, değerli beni incelemek isteyen danışan adayı,
Şu an beni incelediğiniz için öncelikle kendinize teşekkür etmenizi istiyorum. Nasıl bir uzmandan hizmet alacağınızı bilmeniz sürece daha emin bir şekilde başlamanıza yardımcı olacaktır. Bu sebeple biraz kendimden bahsetmek istiyorum.
Öncelikle lise dönemimi, diğer lise programlarından farklı olan ve eğitim-psikoloji alanına daha çok odaklanan Anadolu Öğretmen Lisesi'nden mezun oldum. Ardından Lisans eğitimime başlayıp bir devlet üniversitesi olan Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim dalından yüksek onur derecesiyle mezun oldum.
Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde Psikolojik Danışman olarak yurt dışında görev yaptım. Görevimi tamamladıktan sonra insani bir vazife bilerek kurucularından olduğum dernek bünyesinde ücretsiz psikolojik danışmanlık hizmeti sundum. Bu süreçte danışanlarıma daha iyi bir hizmet vermek amacıyla yeterli eğitimlere katıldım. Ardından yetkin kadro, etkin hizmeti kendisine ilke edinen Marjinal Psikoloji'yi kurdum.
Veee şimdi de yine bir devlet üniversitesi olan Gaziantep Üniversitesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık alanında yüksek lisansımı yapmaktayım.
Şu ana kadar beni sabırla araştırmanıza çok memnun oldum. Hayatınızdaki kurumuş veya yeteri kadar gelişmemiş kökleri birlikte filizlendirebileceğimiz bir süreçte benimle ilerlemek istiyorsanız iletişim adreslerimden benimle iletişime geçebilirsiniz.


0552 792 52 46