Akif İnan Mah. 5022. Sk. No:3 Kat:3 Onikişubat / Kahramanmaraş info@marjinalpsikoloji.com 0552 792 52 46

İletişim Bilgileri

  • Akif İnan Mah. 5022. Sk. No:3 Kat:3 Onikişubat / Kahramanmaraş
  • info@marjinalpsikoloji.com
  • 0552 792 52 46

Sosyal Medya Hesaplarımız

Kahramanmaraş Psikolog | Marjinal Psikoloji

Zihnin Sınırlarını Keşfet, Marjinallerin Dünyasına Hoş Geldin!

Marjinal Psikoloji, birkaç yıl süren tasarım sürecinin ardından 2020 yılında attığımız temeller ile 2021 yılında hizmet vermeye başladık. Kurulduğumuz dönemde, bulunulan koşullar içinde misyon ve vizyonumuzla yaptığımız Marjinalce hareketimiz bize ismimizi verdi. Kurulduğumuz günden bu yana birçok etkinlik, eğitim ve proje gerçekleştirdik. Ruh sağlığı alanındaki disiplinleri bir araya getirerek alanındaki yetkin eğitmenler ile birçok eğitim organize ettik.

Marjinal Psikoloji olarak yetkin kadro, etkin hizmeti kendimize ilke edindik. Kurulduğumuz yer olan Kahramanmaraş’ta verdiğimiz hizmetlerden olan oyun terapisi, ergenlerle psikolojik danışma, yetişkinlerle psikolojik danışma, cinsel terapi ve çift terapisi ile binlerce kişinin “tırtıldan kelebeğe” olan yolculuğuna destek olduk ve hizmetimizi kanıtlamış olduk. İstanbul’da da hizmetimizi bu doğrultuda kanıtlamış durumdayız.

Bugün Türkiye’nin tüm bölgelerinde, Avrupa, Amerika, Afrika, Asya, Avustralya kıtalarında birçok danışana onlarca uzman, onlarca stajyer ve binlerce takipçimizin desteğiyle Türkçe, Kürtçe, Arapça, İngilizce, Fransızca dil seçenekleriyle nitelikli bir hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz.

0552 792 52 46