Necip Fazıl Mah. Elit Rezidans Giriş kat No:6 Onikişubat/Kahramanmaraş info@marjinalpsikoloji.com 0505 421 28 81

İletişim Bilgileri

  • Necip Fazıl Mah. Elit Rezidans Giriş kat No:6 Onikişubat/Kahramanmaraş
  • info@marjinalpsikoloji.com
  • 0505 421 28 81

Sosyal Medya Hesaplarımız

Marjinal Psikoloji nedir?

Marjinal Psikoloji, zihinsel ve duygusal sağlığı desteklemek amacıyla kurulmuş bir psikoloji danışmanlık merkezidir. Uzman terapist ve psikologlarımızla bireylerin içsel denge ve mutluluğunu artırmayı hedefliyoruz.

Kimler Marjinal Psikoloji'ye başvurabilir?

Her yaştan ve yaşam durumundan bireyler, Marjinal Psikoloji'ye başvurabilir. Bireysel danışmanlık, çift terapisi, aile terapisi gibi farklı ihtiyaçlara yönelik hizmetler sunuyoruz.

Nasıl bir danışmanlık süreci bekleyebilirim?

Danışmanlık süreci kişisel ihtiyaçlara göre şekillenir. İlk görüşme sırasında sizinle birlikte hedeflerinizi belirleriz ve buna göre ilerleriz. Gizlilik ilkesi içinde destek ve rehberlik sağlarız.

Terapistleriniz hangi konularda uzmanlaşmıştır?

Terapistlerimiz çeşitli konularda uzmanlaşmıştır. Kaygı, depresyon, ilişki sorunları, stres yönetimi gibi birçok konuda destek sunabilmek için geniş bir yelpazede deneyime sahiptirler.

Online terapi seçeneğiniz var mı?

Evet, online terapi seçeneğimiz bulunmaktadır. Uzaktan görüşme yaparak, istediğiniz her yerden psikolojik destek alabilirsiniz.

Randevu nasıl alabilirim?

Randevu almak için web sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanarak veya telefonla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun bir zaman dilimi belirlemek için sizinle iletişime geçeceğiz.

Danışmanlık süreci ne kadar sürer?

Danışmanlık sürecinin uzunluğu bireysel ihtiyaçlara bağlıdır. Bazı durumlar birkaç seans içinde çözüme kavuşabilirken, daha derin konularda süreç daha uzun olabilir. Terapistinizle birlikte süreci belirlemek en iyisi olacaktır.

0505 421 28 81